| Storlek | 29 mm |
| Urtavla | Vit |
| Glas | Safirglas |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett, färg | Silver |
| Armband | Mesh |
| Armband, färg | Silver |
| Vattenskydd | 3 ATM / 30 m |
| Urverk | Ronda Quartz (batteri) |
kr1,977.30 Original price was: kr1,977.30.kr841.62Current price is: kr841.62.
| Storlek | 29 mm |
| Urtavla | Vit |
| Glas | Safirglas |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett, färg | Silver |
| Armband | Mesh |
| Armband, färg | Silver |
| Vattenskydd | 3 ATM / 30 m |
| Urverk | Ronda Quartz (batteri) |
Carl Edmond
Calvin Klein
Reviews
There are no reviews yet.