| Dam / Herr | Damklocka |
| Glas | Mineral |
| Urtavla | Vit |
| Diameter | 28 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Silver |
| Armband | Rostfritt stål |
| Armband färg | Silver |
| Armbands bredd | 16 mm |
| Vattentät | Ja |
| Klassifikation | 10 BAR (bad/simning) |
| Urverk | Analog Quartzverk |
Be the first to review “GANT Time everett mini white metal” Avbryt svar
Related products
Calvin Klein
kr821.34
Calvin Klein
kr821.34
kr1,014.00
Calvin Klein
kr1,014.00


Reviews
There are no reviews yet.