| Dam / Herr | Damklocka |
| Glas | Mineral |
| Urtavla | Vit |
| Index | Romerska |
| Diameter | 24 mm |
| Tjocklek | 7 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Silver |
| Armband | Rostfritt stål |
| Armband färg | Silver |
| Armbands bredd | 18 mm |
| Vattentät | Nej |
| Klassifikation | 3 BAR (vattenspray/regn) |
| Urverk | Analog Quartzverk |
| Datum | Nej |
Be the first to review “GANT Time rhode island heritage white metal” Avbryt svar
Related products
Carl Edmond
kr922.74
Sale!
Calvin Klein
Sale!
Calvin Klein
kr1,014.00


Reviews
There are no reviews yet.