| Kön | Dam |
| Bredd/diameter | 36mm diameter |
| Glas | Mineral |
| Vattentät exakt | 30 m |
| Vattentät | 30-49 meter |
| Verk | Quartz |
| Färg-/Materialkod | Stål/Stål |
| Materiale | STÅL |
Sale!
GUESS Ladies night life
Original price was: kr1,886.04.kr861.90Current price is: kr861.90.
| Kön | Dam |
| Bredd/diameter | 36mm diameter |
| Glas | Mineral |
| Vattentät exakt | 30 m |
| Vattentät | 30-49 meter |
| Verk | Quartz |
| Färg-/Materialkod | Stål/Stål |
| Materiale | STÅL |
Calvin Klein
Armband
Armband
Reviews
There are no reviews yet.