| Kön | Dam |
| Bredd/diameter | 31mm diameter |
| Glas | Mineral |
| Vattentät exakt | 30 m |
| Vattentät | <=29 meter |
| Verk | Quartz |
| Färg-/Materialkod | Guld/Stål |
| Materiale | STÅL |
Sale!
GUESS Ladies work life
Original price was: kr1,977.30.kr841.62Current price is: kr841.62.
| Kön | Dam |
| Bredd/diameter | 31mm diameter |
| Glas | Mineral |
| Vattentät exakt | 30 m |
| Vattentät | <=29 meter |
| Verk | Quartz |
| Färg-/Materialkod | Guld/Stål |
| Materiale | STÅL |
Armband
Guld
Armband
Guld
Reviews
There are no reviews yet.