| Kön | Dam |
| Bredd/diameter | 25mm diameter |
| Glas | Mineral |
| Vattentät exakt | 10 m |
| Vattentät | <=29 meter |
| Verk ur | Quartz |
| Färg-/Materialkod | Stål/Stål |
| Materiale | STÅL |
Sale!
GUESS Ladies work life
Original price was: kr1,581.84.kr963.30Current price is: kr963.30.
| Kön | Dam |
| Bredd/diameter | 25mm diameter |
| Glas | Mineral |
| Vattentät exakt | 10 m |
| Vattentät | <=29 meter |
| Verk ur | Quartz |
| Färg-/Materialkod | Stål/Stål |
| Materiale | STÅL |
Guld
Armband
Gravyrbrickor
Reviews
There are no reviews yet.