| Dam / Herr | Herrklocka |
| Glas | Hardlex |
| Urtavla | Beige |
| Diameter | 38 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Silver |
| Armband | Rostfritt stål |
| Armband färg | Silver |
| Armbands bredd | 20 mm |
| Vattentät | Ja |
| Klassifikation | 10 BAR (bad/simning) |
| Urverk | Automatverk |
| Datum | Ja |
| Dag | Ja |
Be the first to review “SEIKO five sports” Avbryt svar
Related products
Sale!
Calvin Klein
kr831.48
Calvin Klein
kr1,014.00
Sale!
Calvin Klein


Reviews
There are no reviews yet.