| Bredd/diameter: | 30mm diameter |
| Glas: | Safir |
| Vattentät: | 50 m |
| Urverk: | Quartz |
| Färg-/Materialkod: | Guld/Stål |
| Materiale: | Stål |
| Stenar: | Diamanter |
| Antal stenar: | 12 |
Finns på Bergmans Guldvaror.
| Bredd/diameter: | 30mm diameter |
| Glas: | Safir |
| Vattentät: | 50 m |
| Urverk: | Quartz |
| Färg-/Materialkod: | Guld/Stål |
| Materiale: | Stål |
| Stenar: | Diamanter |
| Antal stenar: | 12 |
Finns på Bergmans Guldvaror.
Calvin Klein
Calvin Klein
Calvin Klein
Calvin Klein
Reviews
There are no reviews yet.